Approved
Vincenzo Noce
Joined januari 10, 2018
First Name: Vincenzo
Last Name: Noce
Organisatie: DEKRA Certification B.V.
Functie binnen de organisatie: Manager Business Development & Sales Support
E-mail Address: vincenzo.noce@dekra.com
Approved
Dimar Annen
Joined december 02, 2016
First Name: Dimar
Last Name: Annen
Organisatie: Royal Schiphol Group
Functie binnen de organisatie: Sr. Manager Strategy Office & Utilities
E-mail Address: dimar.annen@schiphol.nl
Approved
Istrefa
Joined januari 03, 2018
Organisatie: OSA
Functie binnen de organisatie: <a href=http://wylecz-zylaki.pl/>http://wylecz-zylaki.pl/</a>
E-mail Address: istrefa@gmail.com
Approved
Michel Huijgen
Joined september 28, 2018
First Name: Michel
Last Name: Huijgen
Organisatie: HU!G Consultancy
Functie binnen de organisatie: Eigenaar / Assetmanager / Projectleider
Approved
Roelinca Langelaar
Joined maart 20, 2017
First Name: Roelinca
Last Name: Langelaar
Organisatie: Arcadis
Functie binnen de organisatie: Teamleider/Projectleider AM
Approved
Gerard Van Stijn
Joined maart 19, 2018
First Name: Gerard
Last Name: Van Stijn
Organisatie: Schiphol Group
Functie binnen de organisatie: Contractmanager
E-mail Address: Stijn_g@schiphol.nl
Approved
Johan Huisma
Joined september 06, 2017
First Name: Johan
Last Name: Huisma
Organisatie: UMS Group
Functie binnen de organisatie: Program Manager ITAMS
E-mail Address: jhuisma@umsgroup.com
Approved
Jan Dominicus
Joined januari 12, 2017
First Name: Jan
Last Name: Dominicus
Organisatie: Evides Waterbedrijf
Functie binnen de organisatie: Asset Beheerder Productie Drinkwater
E-mail Address: j.dominicus@evides.nl
Approved
Ilca Italianer
Joined oktober 30, 2017
First Name: Ilca
Last Name: Italianer
Organisatie: Arcadis
Functie binnen de organisatie: Manager projectbeheersing
Approved
Marcel Van der Haar
Joined januari 04, 2017
First Name: Marcel
Last Name: Van der Haar
Organisatie: Brabant Water
Functie binnen de organisatie: Hoofd Distributie Advies
Approved
AssetManagement Nederland
Joined augustus 23, 2016
First Name: AssetManagement
Last Name: Nederland
E-mail Address: mail@konstrui.nl
Approved
Peter Dourlein
Joined oktober 28, 2016
First Name: Peter
Last Name: Dourlein
Organisatie: Arcadis
Functie binnen de organisatie: Programma manager AM
Jump to page:
1 2 3 4 5