Approved
Anton Lamper
Joined december 09, 2016
First Name: Anton
Last Name: Lamper
Organisatie: ProRail
Functie binnen de organisatie: Instandhoudingsspecialist
E-mail Address: Anton.lamper@prorail.nl
Approved
Bram Alkema
Joined januari 15, 2018
First Name: Bram
Last Name: Alkema
Organisatie: AAMC
E-mail Address: bram.alkema@aamc.pro
Approved
Johan Kerst
Joined juli 13, 2017
First Name: Johan
Last Name: Kerst
Organisatie: KPMG Advisory N.V.
Functie binnen de organisatie: Director Asset Management Advisory
E-mail Address: kerst.johan@kpmg.nl
Approved
Tom Van Briemen
Joined oktober 17, 2017
First Name: Tom
Last Name: Van Briemen
Organisatie: Sodexo
Functie binnen de organisatie: Sr Cost Engineer
Approved
Jacqueline Kommers
Joined maart 17, 2017
First Name: Jacqueline
Last Name: Kommers
Organisatie: Arcadis
Functie binnen de organisatie: Intern Rail & OV
Approved
Ferry Visser
Joined december 02, 2016
First Name: Ferry
Last Name: Visser
Organisatie: Stork Asset Management Consultancy BV
Functie binnen de organisatie: Consultancy Manager
Biography:

Samen Succesvol!!

E-mail Address: ferry.visser@stork.com
Approved
Nan Eelman
Joined augustus 01, 2018
First Name: Nan
Last Name: Eelman
Organisatie: Rijkswaterstaat
Functie binnen de organisatie: Adviseur Systems Engineering
E-mail Address: nan.eelman@rws.nl
Approved
Wouter Snippe
Joined februari 27, 2018
First Name: Wouter
Last Name: Snippe
Organisatie: IES Asset Management
E-mail Address: wouter.snippe@iesbv.nl
Approved
Karim Jawad
Joined januari 11, 2018
First Name: Karim
Last Name: Jawad
Organisatie: Copperleaf Technologies Inc.
Functie binnen de organisatie: Regional Sales Manager
E-mail Address: kjawad@copperleaf.com
Approved
Caryl Jonis
Joined december 05, 2016
First Name: Caryl
Last Name: Jonis
Organisatie: Nuon Warmte
Functie binnen de organisatie: Programma manager
E-mail Address: caryl.jonis@nuon.com
Approved
Jos Wetzer
Joined juni 27, 2018
First Name: Jos
Last Name: Wetzer
Organisatie: DNV GL
Functie binnen de organisatie: Senior Principal Consultant Asset Management
E-mail Address: jos.wetzer@dnvgl.com
Approved
Jan Dominicus
Joined januari 12, 2017
First Name: Jan
Last Name: Dominicus
Organisatie: Evides Waterbedrijf
Functie binnen de organisatie: Asset Beheerder Productie Drinkwater
E-mail Address: j.dominicus@evides.nl
Jump to page:
1 2 3 4 5